دانلود فایل های word مقاله ارزيابي رضايت مندي بازديدکنندگان از کيفيت تسهيلات تفرجي به روش تجزيه و تحليل چند معياره رضايت

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن دانلود فایل های word مقاله ارزيابي رضايت مندي بازديدکنندگان از کيفيت تسهيلات تفرجي به روش تجزيه و تحليل چند معياره رضايت :


سال انتشار : 1393

تعداد صفحات :16

با گسترش مناطق شهری و رشد شهر­نشینی اشتیاق به سیر و سیاحت افزون شده است، به­طوری­که مشتاقان این امر با عنوان گردشگر در نقاط مختلف کره زمین امر گذراندن اوقات فراغت را تکامل بخشیده­اند. امروزه گردشگری در مناطق مختلف از رونق زیادی برخوردار است. در واقع با افزایش میزان اوقات فراغت مردم بر تعداد مسافرت­ها و رشد گردشگری افزوده شده است. در این میان رشد روزافزون گردشگری و رقابتی شدن این موضوع، لزوم توسعه و ارتقای کمی و کیفی تاسیسات و تجهیزات تفرجگاهی مورد نیاز گردشگران را انکار­ناپذیر نموده است. هدف هر توسعه­ای مبتنی بر رضایت مدیریت و استفاده‏کنندگان است. به منظور بهبود روش­های مدیریت، ثبت نظرات، ترجیحات و رضایت مردم از چنین مناطقی مهم است. ارزیابی نظرات گردشگران راهی سریع و ارزان برای بخش­هایی از خدمات هستند که کیفیت آن­ها نیاز به بهبود دارد. این پژوهش نشان می­دهد که چگونه روش تجزیه و تحلیل چند معیاره رضایت در بررسی رضایت بازدیدکنندگان / گردشگران قابل استفاده است. علاوه بر این نشان می­دهد که چگونه رویکرد تجزیه و تحلیل شکاف در زمینه مدیریت تسهیلات تفرجی مفید خواهد بود.

لینک کمکی